tel:+972523086680

צוות שלנו: שותפות בהשגת היעדים העסקיים שלך

ניר מולר
עו”ד

תואר דוקטור למשפטים מאוניברסיטת אילינוי, בית הספר למשפטים. (1988)
תואר שני בהיסטוריה של כלכלה מאוניברסיטת שיקגו. (2002)
הצטיינות אקדמית: התוכנית לכלכלה בהצטיינות באוניברסיטת נורת’ווסטרן. (1984)
המלומד ריקרט מבית הספר למשפטים של אוניברסיטת אילינוי. (1987)
התקבל ללשכת עורכי הדין של מדינת ניו יורק. (1991)
התקבל ללשכה הישראלית. (2011)

אלכס בונדר

מר אלכס בונדר הוא בעל תואר ראשון במימון ובנקאות מהאוניברסיטה הלאומית של Zaporizhzhia, אוקראינה. מר בונדר למד גם כלכלה ושיווק בינלאומי באוניברסיטת אריאל.
מר בונדר זכה בתעודת הצטיינות בפסגת המנהיגות העולמית של מסה. מר בונדר סייע בשורה של גופים תאגידיים בשלב מוקדם באוקראינה. תחומי התמחות: IT, שיווק דיגיטלי ו-CRM. שולט בארבע שפות: רוסית, אוקראינית, עברית ואנגלית.

עו”ד רון אזולי

עו”ד בישראל עם התמחות בהון סיכון. יזם בזכות עצמו מר אזולי המציא והשקיע במגוון טכנולוגיות לואו-טק לבית חכם. למר אזולי היסטוריה ענפה במימון הון סיכון ובחיתום פרויקטים. למר אזולי יש את הידע והיכולת לשים מוצר על המדף הקמעונאי.

מקס ד' ברגפלד

חינוך:
אוניברסיטת דרקסל | פילדלפיה, פנסילבניה יוני 2021
תואר ראשון: מנהל עסקים וניהול
בית הספר אברהם יהושע השל | ניו יורק, ניו יורק יוני 2016
ניסיון עבודה:
Payoneer | מנתח סיכוני צד נגדי | פתח תקווה, ישראל אפריל 2022 – אוקטובר 2022
ImagineBio | אנליסט | בית שמש, ישראל

ועדת ייעוץ

Dixilang LTD – חברה ליצירת קוד

Dixilang מספקת מומחיות באינטגרציה של OEM, למידת מכונה ובינה מלאכותית, כמו ניתוח אלגוריתמים ונתוני המונים. המשרד כולל אנשי אקדמיה מובילים במתמטיקה ובלשנות בבינה מלאכותית.

נמרוד פלג

השכלה: 1986: B.Sc. (בהצטיינות) הנדסת חשמל, טכניון IIT. 1989-1992: השלים את כל הלימודים האקדמיים ל-M.Sc. בהנדסת חשמל (עיבוד אותות), ללא תזה.

ניסיון מקצועי: 1986 – 1992: מהנדס יישומים, מעבדה לעיבוד אותות ותמונות, טכניון IIT. כולל פיתוח אלגוריתמים ואפליקציות בזמן אמת בדחיסת דיבור ותמונה ומנחה פרויקטים (סטודנטים לתואר ראשון). 1993: מנהל מחקר ופיתוח, Optibase Sounds and Images בע"מ, הרצליה, ישראל. 1994 – : מהנדס ראשי, מעבדת אותות ועיבוד תמונה, Technion IIT 2008 – : רכז אשכולות אלגוריתמים ב-EE Dept., Technion IIT 2010 -: מהנדס אחראי על EE Teaching Labs, Technion IIT 2012 – חבר ב-EE Dept. ועדת לימודים לתואר ראשון

ד"ר נחמיה פלג – שרמן אוקס, קליפורניה רופא ריאות, מומחה לרפואת שינה. בוגר UCLA בהצטיינות עם תואר בביולוגיה. הוא השלים את תואר הרפואה שלו בבית הספר לרפואה בשיקגו בשנת 1983. ד"ר פלג הוא מוסמך ברפואה פנימית, ריאות, טיפול קריטי ורפואת שינה. ד"ר פלג עוסק בפרקטיקה פרטית בעמק סן פרננדו מאז 1988 והוא מדריך קליני בבית הספר לרפואה של UCLA. הוא משמש כמנהל רפואי של מחלקת הנשימה בבית החולים שרמן אוקס, וכמנהל רפואי של המעבדה לאבחון ריאתי ושינה של אמצע העמק.

מר משה אבני – הפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית.

משה (מוסה) לוי – קצין חיל הים בכיר בצה"ל (בדימוס), מומחה לביטחון.

מר ציון טל – 30 שנים פלוס חשב רו"ח ומיסים ישראלי, למר טל יש את האיכות הנוספת של להיות עסקה קרובה יותר. היכולת לחשוב מחוץ לקופסה היא סימן החתימה שלו.

ד"ר מיכאל רוסינאס – בעל שני דוקטורים. במתמטיקה שימושית ומדעי המחשב. לד"ר רוסינאס ניסיון של למעלה מ-40 שנה והוא נחשב למוח סקולסטי מוביל.

מר ויקטור שגאלוב – בעל תואר שני במדעים ובוגר LITMO סנט פטרסבורג באלגוריתם יישומים משולבים ומתמטיקה יישומית נגזרת.​

מר דוד סון – עורך דין שותף בכיר ומייסד משרד SONN MACMILLAN WALKER

מר אבי גל – הוא מומחה לייצור בן 30 שנה פלוס. מהדפסה תלת מימדית ועד הזרקת עובש קשיח, מר גל הוא מומחה ייצור ברמה עולמית. לאחר שהתגורר בסין למעלה מ-25 שנה, למר גל המומחיות הטכנית והידע הפיזי הנדרשים על מנת ליצור מוצר שיהיה ביעילות ובעיקר בזמן ובתקציב, מיוצר תחת עיניו הפקוחות של מומחה בקרת איכות CBC . (חרסינה)

מר מוטי רחמים – נחשב בעיני רבים לאחד ממומחי האינטגרטורים המובילים בישראל. משילוב פלטפורמות ועד יישומים עצמאיים, מר רחמים נחשב למומחה בחדשנות. מר רחמים נקרא לפתור בעיות IT שהכשילו מומחים ברמה עולמית. למר רחמים יותר מ-25 שנות ניסיון בתחום ה-IT אשר מותח את טווח התחום.

מדוע ייעוץ עסקי מקצועי חיוני להצלחה?

ייעוץ עסקי מקצועי מספק תובנות מומחים, פתרונות חדשניים ואסטרטגיות מותאמות, חיוניים לניווט בדינמיקה מורכבת בשוק ולהשגת הצלחה.

התקשר חזרה
Contact us צור קשר

רוב היזמים עושים את הטעות הנפוצה ומאמינים שהם אינם זקוקים לייעוץ עסקי מקצועי בתחילת המיזם שלהם. בחירה נבונה של צוות לכל מיזם סטארטאפ צריכה לכלול מנהל מקצועי ומממן כבר מההתחלה, על מנת להגדיל משמעותית את הסיכוי להצלחה.